Iubesc vara! Îmi place să merg la plaja și să stau liniștită pe un șezlong cu un cocktail rece lângă mine sau savurând o înghețată iar atunci când vrei să te răcorești un pic să poți intra în mare sau în piscină. Mmmm da!!!! Asta făceam acum ceva timp dar o dată cu venirea copilului cu siguranță că la plajă voi bea câte un cocktail din picioare și voi face castele de nisip și să mă joc cu scoicile.
Cred că ați văzut că nu m-am putut abține și deja mi-am comandat un costum de baie dar cu siguranță nu va fi singurul pe care îl voi achiziționa până când plec în vacanță. Pe Dresslink am văzut multe modele deosebite și prețurile sunt bune. În mod normal pe site se plătește transport în funcție de greutate dar având în vedere că un costum de baie este foarte ușor, nu veți plăti mult.
Majoritatea costumelor de baie de pe site costă 5$. Am făcut o simulare că să știți despre costurile legate de transport. Transportul pentru acest costum de baie costă încă 3$ deci totalul pentru aacesta ar ajunge la 8,5$, adică în jur de 38 lei. Nu cred că găsiți un costum de baie mai ieftin. În plus, îmi place mult acest model marinăresc.
Vreau să vă ofer și un mic pont. Verificați periodic ofertele la 1 cent pentru că în această perioadă mai adaugă și costume de baie. În felul ăsta pe costum veți plăti 1 cent și mai rămâne de plătit doar transportul. Oricum ar fi ieșiți bine așa că fiți cu băgare de seamă.
Dacă vă hotărâți să plasați o comandă pe site vă las aici câteva coduri de reduceri suplimentare.
DLblog5 – primiți 5$ pentru o comandă ce depășește 59$
DLblog10 – primiți 10$ pentru o comandă ce depășește 99$
Nu uitați de concursul care se desfășoară acum pe blog. Puteți câștiga 2 vouchere de 50$. Vă puteți înscrie aici
8 comentarii
frumoase alegeri.minunate modele.
Imi plac alegerile tale, mie cred ca al 3-lea mi s-ar potrivi avand talie inalta ar masca zonele cu probleme :))
Anul asta nu avem nici o vacanta planificata. oricum eu prefer muntele in locul marii dar dintre costumele prezentate de tine, cel mai frumos mi se pare ultimul, cel galben.
Frumoase alegeri!Cel galben e super !
Cel galben imi place
imi pla toate dar primul este mai deosebit ,cel putin pentru mine
Buna intrebare…cel galben imi place si mie, evit costumele cu talie inalta pentru ca vreau sa ma bronzez cat mai mult 🙂
http://butterfly9999.blogspot.ro/
Imi place cel galben cu fundita, e girly si fun! 🙂
http://the-may-day.blogspot.ro/