Atunci când ai timp liber îți vin o grămadă de idei. Asta se întâmplă și în cazul meu în momentul de față. Stau cu o cafeluță în față și navighez pe internet. Aproape în fiecare zi mă uit pe SheIn să văd ce noutăți au mai apărut.
În fiecare săptămână apare câte o ofertă și au reduceri de preț în permanență. Înclin să cred că vor să mențină prețurile la un nivel mai scăzut ceea ce este în avantajul nostru pentru că luăm lucruri frumoase la prețuri mici. Oferta curentă este de 33% reducere la majoritatea articolelor de plajă și hainelor de petrecere. Vreau să vă arăt câteva produse care să vă inspire și pe voi.






7 comentarii
Imi place foarte mult camasa 🙂 am un wish list foarte mare pe site-ul SheIn si sper sa reusesc sa imi cumpar cat mai multe din el 🙂 Pupici
Si mie imi place mult. Am vrut sa o comand acum doar ca am zis ca este putin cam transparentă. Imi iau inima in dinti si la următoarea comanda o iau.
Toate arata excelent dar geanta m-a cucerit! <3
Pupici
Pfff sincera sa fiu toate imi plac! Geanta ii super cute iar rochia albastra e dementiala!:)
Si eu am un wishlist mare rau! Poate câștig la loto sa imi satisfac mofturile 🙂
Imi place mult gentuta! Cei de la SheIn au haine deosebite!
ce simpatice sunt toate!