Pantofi sport cu aplicații într-o ținută casual

Ținutele casual sunt foarte des întâlnite în stilul meu de zi cu zi, chiar dacă pe blog mă afișez cel mai des în rochii și fustițe. Am primit comentarii de genul și din acest motiv încep cu aceste cuvinte. Dacă mă vedeți așa prin parc, ciufulită și alergând după copil să nu vă speriați. De cele mai multe ori, când ies la poze, nu iau copilul cu mine tocmai pentru a nu fi stresată că fuge în direcția opusă față de locul în care mă poziționez eu.

rokolla-in-blugi-min

Pantofi sport cu aplicații – link

Astăzi trebuia să plec cu cea mică și după ce-am închis ușa am realizat că mă îmbrăcasem corespunzător și în picioare aveam papuci de casă. Problema este la mine. Cred că ar trebui să-mi iau o vacanță, fără copil!!!!

Pozele pe care vreau să vi le arăt sunt făcute undeva săptămâna trecută și mi-am pregătit acești teneși cu aplicații metalice și o geacă recent primită de la o firmă cu care sunt la prima colaborare. Nu știu dacă s-au supărat pe mine de nu-mi mai răspund la mesaje sau poate că acea adresă de mail a fost abandonată. Eu le-am scris că una din salopetele primite nu este potrivită stilului meu și chiar corpului meu. În concluzie nu am cum s-o îmbrac.

tenesi-sammydress-minSă le luăm pe rând și să vă spun despre fiecare în parte. Teneșii sunt noi și îmi plac cel mai mult din această combinație. Așa cum se vede, au niște aplicații pe părțile exterioare. În lateral un un fermoar și sunt foarte ușor de încălțat. Nu cred că mai este nevoie să vă spun că sunt comozi și că mă simt bine în ei.

Blugii sunt ceva mai vechi marca SheIn și geaca o am de la Mango. Este o geacă subțire care se strânge foarte bine și este perfectă pentru vremea asta schimbătoare. Sper totuși să nu mai fie nevoie s-o port și să mă revăd cu ea abia în toamnă.

geaca-cu-piele-irisie-minVă povesteam la început despre o geacă pe care am primit-o acum ceva timp și care-mi este mare. Inițial nici nu am vrut s-o îmbrac pentru că nu mi se așează frumos. Mărimea este problema pentru că ea este frumoasă ca și model. O găsiți aici dacă vreți să vedeți poze cu ea. Ar fi fost mult mai potrivită o mărime mai mică. ca și prezentare, seamănă cu produsele de pe zara. Pe site vă puteți face o idee mai bună decât după felul în care se așează pe mine.

geaca-irisie-mincasual-outfit

You may also like

13 comentarii

  1. imi place culoarea si pretul tenisilor, dar eu sunt genul ala mai comod si mai grabit (nu stau mult sa ma imbrac si sa ma aranjez), deci i-ar fi preferat fara inchiderile suplimentare cu catarame.

  2. Nu inteleg colaboratorii astia care „te obliga” sa porti hainele pe care ti le trimit, daca tie nu ti se potrivesc sau nu iti plac, pur si simplu.
    Cat despre tenisi, sunt chiar interesanti, ma vad si pe mine purtand o astfel de pereche, chiar daca pana acum ceva timp nu eram eu fan culori metalizate.
    Am cumparat o fusta gri metalizata de curand, si poate ar trebui sa ma uit dupa niste tenisi asemanatori sa ii incalt in combinatie cu fusta.

  3. Tare simpatici pantofii. Din nu stiu ce motiv si eu vreau sa port mai des incaltaminte sport. Uitasem cat e de comoda pana am probat zilele trecute niste adidasi. <3

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.